İstanbul-Avrupa Guvenlik Çiçek Siparişin aynı gün teslim

SSL Nedir
Secure Sockets Layer (SSL) 1995 yılında internet üzerinde güvenli veri alışverişi sağlayabilmek amacıyla Netscape Communications Tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada sanal ticaret işlemlerinde sıkça kullanılmaktadır. 

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 
 

Gizlilik İlkelerimiz
Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi tarafımızca sır olarak kabul edilip kesinlikle başkaları ile paylaşılmayacaktır. Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, telefon numaralarınız, e-mail adresiniz, kredi kartı numaranız, alıcının ad, adres, telefon bilgileri, mesajınız bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip aramızdaki gizlilik anlaşması ile koruma altındadır. 

1. Kredi Kartı İle Çiçek Siparişi Ödemeleri

Doğan Çiçek ile çiçek gönderimi yaptığınızda ödemelerinizi kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. Sitemizde güvenliğiniz için SSL kullanılmıştır. Sanal pos işlemleri Kuveyttürk Bankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitemizde barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan bankaya gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki CVC kodu gereklidir. Dilerseniz telefonla da kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın internet üzerinden alışverişe açık olması gerekir. 

2. Banka Havalesi veya EFT İle Çiçek Siparişi Ödemeleri

Dilerseniz çiçek siparişi ödemelerinizi havale veya EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Havale veya EFT ile yaptığınız ödemelerin işlem sonundaki dekontunu e-posta atarak veya fakslayarak tarafımıza iletmeniz gereklidir. 

Havale yada EFT yapılmadan siparişler gönderilmez. Havale işlemini en geç siparişinizin teslimat saatinden 3 saat önce yapmalısınız. 

Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır. Eğer yanlış hesaba ödeme yaptıysanınız firmamız yaptığınız işlemi düzeltemez, bu işlemi düzeltmek için ödeme yaptığınız bankanıza başvurmalısınız. 

 

 

 

 

 

 

Guvenlik Çiçekçi | Guvenlik Çiçek | Guvenlik çiçek siparişi


internetten Guvenlik Çiçekçi | Guvenlik çiçek siparişi çiçek siparişi mi vermek istiyorsunuz? Bu makalemizde, Guvenliğe çiçek siparişi göndermek için yapabileceklerinizden bahsedeceğiz. Her zaman ki gibi, google üzerinden Guvenlik çiçekçi aramasını yapıyoruz. Karşımıza Guvenlik çiçekçi ile ilgili pek çok sonuç çıkacaktır. Bu sonuçlardan avcılar Çiçekçili,ğe ait olan sonuca tıklıyoruz. Karşımıza avcılar çiçek web sitesi çıkacaktır. avcılar çiçek web sitesinde gördüğünüz her ürünü Guvenliğeçiçek siparişi teslim etmekteyiz. Çiçeklerimiz daima tazedir.Guvenlik çiçek siparişi göndereceğiniz çiçeklerimizi en iyi malzemelerden hazırlıyor ve Guvenlik çiçek siparişinizi sevdiklerinize teslim ediyoruz. Eğer Guvenlik çiçek siparişi çiçek siparişleriniz varsa, avcılar çiçekçilik web sitesinden online sipariş vererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Guvenliğe çiçek siparişleriniz için buradayız... ürünlerimiz:Guvenliğe yapay çiçek ,yapay ağaç , online çiçekçi ,nöbetçi çiçekçi , çiçekçi adresi , gelin arabası süslemesi ,kız isteme çiçekleri ,söz çiçeği ,nişan çiçekleri yapay Guvenlikteki çiçekçi -Guvenlik çiçekçiler -Guvenliğin çiçekçisi

Yazar:Guvenlik Çiçekçi

Neden Guvenlik Çiçekçi

Guvenlik çiçekçi ile göndereceğiniz çiçekler aynı gün içinde adrese teslim edilir.

biz Guvenlikteki olduğumuzdan adresi kolayca bulabilmekteyiz.

ayrıca Guvenlik çiçek siparişiniz en kaliteli çiçeklerden seçkin çiçek ustalarımız tarafından tasarlanır.